HAKKIMIZDA

Bizi Tanıyın

CNK ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

Firmamız, 2016 yılında İstanbul Maltepe'de faaliyete geçmiştir. CNK, ülkemizde yeni yer edinmeye başlayan ve araç çevre dostu yöntemlerinden olan ADBLUE® ürünlerini ülkemizde tanıtmak, yaygınlaştırmak ve pazarlamak üzere yola çıkmıştır. 2006 yılından beri Avrupa Birliği ülkelerinde trafiğe çıkan kamyon ve otobüsler için AdBlue kullanımı zorunluydu. 2015 yılından beri ise yeni üretilen otomobil, kamyon, traktör, iş makineleri, trenler ve hatta gemiler de dahil olmak üzere tüm dizel motorlu araçlarda zorunlu hale gelmiş ve daha sonraki nesillere temiz ve sağlıklı bir çevre bırakmayı hedefleyerek üretilmiş bir üründür. ADBLUE® havada herhangi bir kirlenmeye sebebiyet vermemekte ve insan sağlığına tehdit oluşturmayan bir yakıt kullanımının gerçekleşmesini sağlamaktadır.

AdBlue®, dizel yakıtlı ağır hizmet taşıtlarının oluşturduğu NOx-emisyonunu kimyasal olarak azaltmakta kullanılan, toksik olmayan özel bir sentetik üre çözeltisidir. AdBlue®, Avrupa’daki belli başlı kamyon, çekici, otobüs, traktör ve SCR sistemli EURO 4, EURO 5 ve EURO 6 standartlarındaki tüm araç imalatçılarının modellerinde kullanılabilir. Dizel veya başka tür yakıt ile karıştırılmaz. Kullanımı SCR Selective Catalytic Reduction (SCR Seçimli Katalitik İndirgeme Sistemi) adlı sistemle yapılır.

AdBlue® toksik değildir ve uygun şekilde kullanılırsa insanlara, hayvanlara ve çevreye karşı herhangi bir risk oluşturmaz.
AdBlue®, çevre dostu bir üründür. Taşınabilir sıvıların minimum risk kategorisinde sınıflandırılmaktadır.

Euro 4,5,6

Standartlarındaki Adblue uyumlu araç modellerinde kullanılabilir.

Yerinde Destek

Tüm sorularınız için teknik ekibimiz ile temasa geçebilirsiniz.

Çevre-Araç Dostu

Dizel ağır,hafif taşıtların NOx emisyonunu kimyasal olarak azaltır.

Tasarrufludur

SCR ile en az yakıt tüketimi ve performans tasarrufu sağlar.